loader image

Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum

SPA & FITNESS

SPA & FITNESS

SPA

Konuklarını huzur ve konfor dolu atmosferinde ağırlayan V’italy SPA, sağlığınızı ve hayat kalitenizi zenginleştirmeniz için sayısız seçenekler sunuyor.

Kişiye özel hizmet kalitesi ile misafirlerini ağırlayan V’italy SPA’nın heyecanlandırıcı Geleneksel Türk Hamamında sunulan imzalı hamam bakımları, Klasik Masajlar,Bali’den Thai’ye Uzak Doğu Terapileri,İmzalı Masajlar,Vücut bakımları, Bay ve Bayan alanlarında bulunan Sauna, Buhar odası, Şok duşları,dinlenme alanı ve kendine ait özel jakuzi, Sauna ve hamamı bulunan çift kişilik özel süitte çiftlerin birlikte aynı anda alacakları masaj ve bakımların hepsi, V’italy SPA’nın kişiye özel hizmet anlayışı ile misafirlerine unutamayacakları anlar yaşatıyor.

Çalışma Saatleri 09:00-20:00

 

Fitness

Vizyonumuz üyelerimize özel, temiz ve rahat bir spor salonu ortamı sunarken fitness hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak son teknoloji spor ekipmanlarıyla birlikte spor eğitmenimiz eşliğinde çalışmanızı sağlamaktır. Üyelerimiz egzersiz programlarını tamamladıktan sonra Spa’nın arındıran ve dinlendiren alanlarından faydalanabilirler. Kaya Palazzo Le Chic Bodrum Fitness Merkezi fiziksel ve zihinsel sağlığını sürekli kılmak için benzersiz ve lüks bir ortam arayanların tek tercihidir.

Çalışma Saatleri 09:00-20:00